Learn Dutch with Edu-Dutch!

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!
CHCIAŁBYŚ NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO?

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Jak miło, że jesteś zainteresowany kursem w Edu-Dutch! W naszej szkole nauczysz się języka niderlandzkiego w sposób, który najbardziej Tobie odpowiada. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i uwielbiamy to robić! Zmotywujemy Cię, pomożemy i zainspirujemy Cię do nauki, tak abyś w szybkim czasie zobaczył jak najlepsze rezultaty nauki i zaczął mówić w języku niderlandzkim! Brzmi dobrze, co?!

Oferujemy kursy języka niderlandzkiego dla dorosłych na różnych poziomach. Od początkujących do przygotowania do egzaminu państwowego NT2. Mamy szeroki wybór kursów. Możesz wybrać zajęcia stacjonarne w jednej z naszych lokacji, zajęcia online z nauczycielem lub samodzielną nauką online w Twoim tempie. Pierwsze poziomy są prowadzone w języku polskim lub angielskim dzięki czemu można wszystko łatwo zrozumieć.

Przeczytaj o naszych kursach poniżej! Na pewno znajdziesz najlepszy kurs dla siebie! Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze kursu.

Możliwości

Kurs stacjonarny
Online z nauczycielem
Online
e-platforma
Indywidualny
Kurs dla pracowników
Konwersacje online

Jesteśmy Kinga & Jelmer

Cześć! Jestem Kinga i pochodzę z Polski. Już od 9 lat prowadzę zajęcia nauki języka niderlandzkiego, dodatkowo po ukończeniu studiów z biofarmacji, jestem w trakcie pracy doktorskiej z farmakologii klinicznej na Uniwersytecie w Leiden.

Cześć. Nazywam się Jelmer i pochodzę z Holandii. Prowadzę zajęcia języka niderlandzkiego od 8 lat, pracuję również na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu w Leiden.

Dlaczego nasze kursy

Poświęcamy dużo czasu i uwagi na jakość naszej edukacji

METODY

Opracowaliśmy własne metody oparte na własnych doświadczeniach w nauce języka niderlandzkiego. Oferujemy program nauczania oparty na potrzebach naszych uczniów.

Elastyczność

Nie masz czasu na zajęcia grupowe w klasie? Nie ma problemu! Oferujemy również kursy grupowe i indywidualne online. Zawsze znajdziesz kurs odpowiedni dla Ciebie.

Jakość

Poświęcamy dużo czasu i uwagi na jakość naszej edukacji. Nasi nauczyciele są entuzjastycznie nastawieni i wysoce zmotywowani, aby zapewnić Ci jak najefektywniejszą naukę języka niderlandzkiego.

Nasze recenzje

Co nasi studenci mowić

Q